Lietotāju apmācība - Latgales Centrālā bibliotēka
 
Uz galveno Lapas karte Kontakti RSS   l Latviski
 
 
Pamatpakalpojumi
Maksas pakalpojumi
ESIP
Aktualitātes Noderīgas saites


Jautājums lietotājiem
Kuru bibliotēkas PAKALPOJUMU jūs izmantojat VISBIEŽĀK?

    LCB » Pakalpojumi » Pamatpakalpojumi » Lietotāju apmācība


Bezmaksas nodarbības LCB Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā:

  • Robotika. Nodarbību cikls dalībniekiem vecumā 10+ bez priekšzināšanām. LEGO® MINDSTORMS® robotu konstruēšana, programmēšana un vadība. Cikla ilgums – 2 nedēļas (6 nodarbības). Individuāla pieteikšanās pa tālruni 654 49090.
  • Ievads 3D modelēšanā. Nodarbību cikls dalībniekiem vecumā 10+ bez priekšzināšanām. Ievads 3D modelēšanā – darbs ar 3D pildspalvām un 3D printeri. Cikla ilgums – 1 nedēļa (3 nodarbības). Individuāla pieteikšanās pa tālruni 654 49090.


Bezmaksas datorkursi senioriem

Kursi notiek Latgales Centrālajā bibliotēkā (Rīgas iela 22A) piecas reizes nedēļā no plkst. 9.00 līdz 10.30. Plānotais kursu ilgums ir 15 nodarbības. Vajadzības gadījumā nodarbības var tikt pagarinātas, kamēr visi dalībnieki apgūs nepieciešamās pamatprasmes. Kursu laikā varēs apgūt Windows operētājsistēmas pamatus (darbu ar mapēm un datnēm, teksta noformēšanu Microsoft Office Word programmā u.c.), iepazīties ar interneta pārlūkprogrammām un meklēšanas sistēmu pamatiem, iemācīsies lietot youtube portālu, sazināšanās programmu Skype, elektronisko pastu un internetbanku. Pēc kursu pabeigšanas dalībnieki saņems apliecinājumu.

Pieteikšanās kursiem pa tālruni 65476341 vai elektroniski anna.pakere@lcb.lv


Bezmaksas angļu valodas kursi

Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs piedāvā reģistrētiem bibliotēkas lietotājiem šādas apmācības iespējas:

  • Angļu valodas pamatkurss iesācējiem. Kurss ir paredzēts pieaugušajiem bez angļu valodas priekšzināšanām. Tas dod iespēju apgūt angļu valodu pamata (A2) līmenī, kas ļaus komunicēt dažādās sadzīves situācijās, izmantojot dažādas gramatiskas konstrukcijas. 
  • Angļu valodas pamatkurss senioriem. Kurss ir paredzēts senioriem vecumā virs 60 gadiem bez angļu valodas priekšszināšanām. Kurss ir veidots, lai dotu iespēju gados vecākiem cilvēkiem apgūt jaunas valodas iemaņas viņiem ērtā tempā, nodrošinot nodarbību dalībnieku komfortu un labākus apmācības rezultātus. 
  • Angļu valodas kurss lietotājiem ar priekšzināšanām. Kurss ir paredzēts pieaugušajiem ar angļu valodas priekšzināšanām. Tas dod iespēju pilnveidot angļu valodas prasmes (līdz B1-B2 līmenim), kas savukārt ļaus brīvāk komunicēt angliski par plašāku tēmu loku, izmantojot dažādas gramatiskas konstrukcijas. 

Visu kursu grupas tiek komplektētas reizi trīs – četros mēnešos. Kursu apjoms – 50 akadēmiskās stundas. Vairāk informācijas par nodarbību laikiem un pieteikšanos pa tālruni 65422483 vai elektroniski (infousa@lcb.lv). Pēc sekmīgas kursu apguves tiek izsniegts apliecinājums.

  • Angļu valodas sarunvalodas klubs – atklātas nodarbības, kas notiek katru trešdienu plkst. 17.30. Nodarbību mērķis ir paplašināt dalībnieku vārdu krājumu un uzlabot runas prasmes angļu valodā. Tās ir paredzētas lietotājiem ar angļu valodas priekšzināšanām. Iepriekšējā pieteikšanās nav nepieciešama.
  • Angļu valodas klubs senioriem – nodarbības ir paredzētas senioriem vecumā virs 60 gadiem ar angļu valodas priekšszināšanām. Nodarbību mērķis ir pilnveidot angļu valodas prasmes, lai spētu brīvi komunicēt. Nodarbības notiek otrdienās un ceturtdienās plkst. 12.00. Pieteikšanās pa tālruni 65422483 vai elektroniski (infousa@lcb.lv).

Apmācība ir pieejama Latgales Centrālās bibliotēkas reģistrētiem lietotājiem un ir bibliotēkas bezmaksas pakalpojums.

 
@ Latgales Centrālā bibliotēka, 2024 Piekļūstamība